| |
Kolego , regulamin dobrze znam i stosuję się do niego. Mam w tej chwili dwa podbieraki,
które regularnie mają kontakt z dużymi rybami, a przynajmniej jeden z nich o średnicy 45
cm. Są to „klasyki” z krótką rączką. Zależy mi na opinii ii wskazówkach użytkowników
podbieraków o które zapytałem. Dziękuję Salixa i przypomnienie zapisów regulaminu, które
zapewne przydadzą się tym, którzy o tym nie wiedzą.
|