f l y f i s h i n g . p l 2026.06.22
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Analiza co zjada …. Autor: trouts master. Czas 2026-06-22 21:58:39.


poprzednia wiadomosc Odp: Analiza co zjada … : : nadesłane przez bami (postów: 673) dnia 2026-06-22 18:13:11 z *.localdomain
  Podsumowując, dalej jestem na etapie dojścia do tego co tak zajadle zjadają z powierzchni
gdy jednocześnie nic (choćby przez dłuższą chwilę) na co zwróciłbym uwagę, po niej nie
płynie. Pierwsze co zrobię to zejdę z „fi” do 0.10mm choć wiem że to porwą. Druga rzecz to
sprawdzę te różne wersje „żółtych spentów”. Ewnet. coś jeszcze będę kombinował z
chruścikami bo one mocno wylatują gdy są te dobre zbiórki. Muszą atakować z powierzchni
coś co szybko im znika. Lub znowu się mylę.



Wydłuż znacznie przypon z tipetem z porządnego fluorocarbonu, ale nie 0,10 a 0,12. Mucha spent z tułowiem z cienkiej żyłki i na haku 16/18.

Jeśli to nic nie da, to prawdopodobnie prawdziwe zerowanie odbywa się w nocy i tu już nic nie poradzisz.


Właściwie to eksperymentuj z długością przyponu i jeśli jesteś technicznie dobry, a przy tak długim doświadczeniu nad wodą masz zapewne opanowaną technikę rzutu, to pokonasz te pstrągi mistrzu od pstrągów.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
hot  Odp: Analiza co zjada … [0] 22.06 21:58
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop