f l y f i s h i n g . p l 2026.06.23
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Imadła, jakie stosujemy i od czego to zależy. Autor: Jan Drożdż. Czas 2026-06-23 09:44:29.

 
Temat
Nadawca
Data
  Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [10] 07.12 22:36
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [1] 08.12 22:06
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [0] 09.12 08:44
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [0] 08.12 22:09
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [2] 08.12 23:17
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [1] 09.12 01:02
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [0] 09.12 08:42
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [2] 09.12 11:18
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [1] 09.12 11:33
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [0] 09.12 11:43
  Odp: Jakiez to dziwne praw zadza Swiatem Ludzkim. [0] 09.12 21:21
  SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [43] 07.12 16:54
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [25] 07.12 17:11
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [23] 07.12 17:19
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [22] 07.12 17:20
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [21] 07.12 17:21
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [20] 07.12 17:22
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 07.12 17:25
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [18] 07.12 17:26
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [17] 07.12 17:27
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [16] 07.12 17:31
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [15] 07.12 17:35
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [14] 07.12 17:54
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [3] 07.12 18:19
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [2] 07.12 21:20
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 07.12 21:30
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 08.12 16:39
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [9] 07.12 21:16
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 07.12 21:21
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [2] 07.12 21:47
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 07.12 21:59
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 07.12 22:13
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [4] 08.12 09:15
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [1] 08.12 11:38
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 08.12 19:33
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [1] 08.12 19:32
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 08.12 22:02
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 07.12 17:45
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 07.12 18:48
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 08.12 08:19
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 08.12 08:22
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [11] 08.12 14:26
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [10] 08.12 16:38
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [9] 08.12 17:04
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [8] 08.12 19:56
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [2] 08.12 20:16
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [1] 08.12 20:32
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 08.12 20:43
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [4] 08.12 23:28
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [3] 09.12 08:30
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [2] 09.12 10:31
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 09.12 11:27
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 09.12 11:31
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 08.12 18:12
  Odp: SPBP, trochę lansu czyli co tam na zagrodzie [0] 08.12 18:15
  Mikołajkowa jazda na Bytówce [35] 07.12 11:32
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [29] 07.12 20:47
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [28] 07.12 21:19
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [27] 07.12 21:54
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [26] 07.12 22:39
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [1] 07.12 22:55
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 07.12 23:16
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [23] 07.12 23:00
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [21] 07.12 23:32
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [20] 07.12 23:37
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [3] 07.12 23:40
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [2] 07.12 23:47
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [1] 07.12 23:51
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 21:17
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 07.12 23:44
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [14] 08.12 00:45
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [13] 08.12 01:27
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 09:31
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [11] 08.12 10:53
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 11:11
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [8] 08.12 11:25
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [6] 08.12 12:19
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [4] 08.12 12:42
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 12:59
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [2] 08.12 13:26
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [1] 08.12 13:57
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 13:59
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 19:37
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 12:56
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 21:36
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 21:57
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [1] 08.12 10:42
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 08.12 11:18
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [2] 09.12 02:17
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [1] 09.12 09:56
  Odp: Mikołajkowa jazda na Bytówce [0] 09.12 18:56
  Troć Łeby 2015 - "no kill" przypomnienie [3] 06.12 22:03
  Odp: Troć Łeby 2015 - [2] 12.12 01:21
  Odp: Troć Łeby 2015 - [1] 12.12 14:46
  Odp: Troć Łeby 2015 - [0] 12.12 20:34
  Licencjia roczna [15] 06.12 19:55
  Odp: Licencjia roczna [1] 06.12 20:33
  Odp: Licencjia roczna [0] 06.12 20:41
  Odp: Licencjia roczna [7] 06.12 20:34
  Odp: Licencjia roczna [6] 06.12 20:42
  Odp: Licencjia roczna [5] 06.12 21:00
  Odp: Licencjia roczna [4] 06.12 21:07
  Odp: Licencjia roczna [3] 06.12 22:20
  Odp: Licencjia roczna [2] 06.12 22:40
  Odp: Licencjia roczna [1] 06.12 22:54
  Odp: Licencjia roczna [0] 06.12 23:03
  Odp: Licencjia roczna [2] 07.12 01:33
  Odp: Licencjia roczna [1] 07.12 02:02
  Odp: Licencjia roczna [0] 07.12 02:04
  Odp: Licencjia roczna [1] 07.12 02:08
  Odp: Licencjia roczna [0] 07.12 09:46
  Bóbr, Kwisa [4] 06.12 12:47
  Odp: Bóbr, Kwisa [3] 06.12 19:15
  Odp: Bóbr, Kwisa [2] 06.12 19:17
  Odp: Bóbr, Kwisa [1] 07.12 10:03
  Odp: Bóbr, Kwisa [0] 07.12 17:32
  ryją również w Szreniawie. [12] 05.12 22:15
  Odp: ryją również w Szreniawie. [3] 05.12 23:23
  Odp: ryją również w Szreniawie. [2] 05.12 23:27
  Odp: ryją również w Szreniawie. [1] 06.12 07:39
  Odp: ryją również w Szreniawie. [0] 06.12 08:44
  Odp: ryją również w Szreniawie. [1] 06.12 08:55
  Odp: ryją również w Szreniawie. [0] 06.12 10:37
  Odp: ryją również w Szreniawie. [1] 06.12 10:44
  Odp: ryją również w Szreniawie. [0] 06.12 11:08
  Odp: ryją również w Szreniawie. [3] 06.12 11:21
  Odp: ryją również w Szreniawie. [2] 06.12 12:12
  Odp: ryją również w Szreniawie. [1] 06.12 12:53
  Odp: ryją również w Szreniawie. [0] 06.12 14:50
  Wędka muchowa do 200zł [27] 04.12 15:42
  Kolejna dewastacja [11] 04.12 13:12
  Odp: Kolejna dewastacja [1] 04.12 13:50
  Odp: Kolejna dewastacja [0] 04.12 13:59
  Odp: Kolejna dewastacja [1] 04.12 14:20
  Odp: Kolejna dewastacja [0] 04.12 14:55
  Odp: Kolejna dewastacja [0] 04.12 15:01
  Odp: Kolejna dewastacja Olszanki. [3] 04.12 19:43
  Odp: Kolejna dewastacja Olszanki. [2] 04.12 20:52
  Odp: Kolejna dewastacja Olszanki. [1] 04.12 21:28
  Odp: Kolejna dewastacja Olszanki. [0] 05.12 00:22
  Odp: Kolejna dewastacja [1] 05.12 12:33
  Odp: Kolejna dewastacja [0] 05.12 23:13
  Kto z Was lubi łowić ryby? [46] 04.12 00:09
  Mrożone kuropatwy polne [8] 02.12 19:18
  March Brown Spider [5] 02.12 09:44
  proszę o pomoc w wedkarstwie muchowym [7] 01.12 18:43
  Weekend z Imadłem 2014/2015 - odsłona 6 - TEMAT [2] 01.12 16:57
  Dobry Weekend za nami Podziękowania! [0] 01.12 16:40
  Ze strony PZW :) [3] 01.12 09:56
  Odp: Ze strony PZW :) [1] 01.12 13:46
  Odp: Ze strony PZW :) [0] 01.12 18:49
  Odp: Ze strony PZW :) [0] 01.12 13:49
  Łowcy łososi Śląsk-:)-kontakt [0] 30.11 20:00
  Rzetelnośc dziennikarska [11] 30.11 19:51
  Człowiek miał podporządkować.... [19] 30.11 11:23
  ABC muszkarza … owady i wizerunki much [0] 30.11 08:50
  naturalnie tak [11] 30.11 07:04
  Komunikaty Rybackie [1] 29.11 01:17
  Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [9] 27.11 17:51
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [8] 27.11 20:52
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [0] 27.11 21:12
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [0] 28.11 09:55
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [3] 28.11 10:20
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [2] 28.11 10:32
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [0] 28.11 10:50
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [0] 28.11 12:20
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [1] 28.11 19:59
  Odp: Wyjątkowy musical. Pomóż Krzysztofowi Globiszowi [0] 28.11 20:11
  Dlaczego teoria jest ważna dla wędkarza muchowego [32] 27.11 12:44
  Red Fox Squirrel Nymph [28] 26.11 18:59



- zwinięty wątek, - rozwinięty wątek.

[następne 25 wątków] : : [poprzednie 25 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop