f l y f i s h i n g . p l 2026.06.28
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Podbierak muchowo-spinningowy. Autor: TOMWU. Czas 2026-06-27 13:49:00.


poprzednia wiadomosc Odp: Skora z norki : : nadesłane przez venom (postów: 3582) dnia 2010-12-01 17:15:53 z *.tktelekom.pl
  Poza tym nie chce irytujacych spojrzen i stwierdzeń mojej dziewczyny w stylu " oo.. jaki
biedny zajaczek z wydłubanymi oczkami." dlatego wolałbym zrezygnowac z całej skorki.
Pozdr.

Możesz od razu odciąć głowę i łapki...
Zostanie zgrabna prostokątna "tuszka"
Łapki sa swietne na zonkery a maskę schowaj głeboko żeby nie widziała
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop