f l y f i s h i n g . p l 2026.06.25
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Buty do brodzenia bez woderow. Autor: S.R. Czas 2026-06-24 07:54:32.

 
Temat
Nadawca
Data
  Matuka - łowi ktoś? [5] 22.12 09:27
  Odp: Matuka - łowi ktoś? [1] 22.12 09:44
  Odp: Matuka - łowi ktoś? [0] 22.12 10:20
  Odp: Matuka - łowi ktoś? [0] 22.12 11:19
  Odp: Matuka - łowi ktoś? [0] 22.12 11:26
  Odp: Matuka - łowi ktoś? [0] 22.12 14:22
  Batson RX7+ [0] 21.12 10:26
  Orvis Superfine full flex 4.5 7'9" 5wt [1] 20.12 23:48
  Odp: Orvis Superfine full flex 4.5 7'9 [0] 26.12 14:03
  którą linkę? [10] 20.12 18:37
  Odp: którą linkę? [7] 20.12 21:48
  Odp: którą linkę? [6] 21.12 19:36
  Odp: którą linkę? [5] 21.12 21:47
  Odp: którą linkę? [4] 21.12 22:20
  Odp: którą linkę? [3] 21.12 23:11
  Odp: którą linkę? [2] 22.12 00:02
  Odp: którą linkę? [1] 22.12 00:19
  Odp: którą linkę? [0] 22.12 01:19
  Odp: którą linkę? [0] 22.12 01:13
  Odp: którą linkę? [0] 22.12 08:55
  Prośba o opinie w sprawie woderów [4] 20.12 16:39
  Odp: Prośba o opinie w sprawie woderów [1] 21.12 10:20
  Odp: Prośba o opinie w sprawie woderów [0] 21.12 17:50
  Odp: Prośba o opinie w sprawie woderów [1] 21.12 21:25
  Odp: Prośba o opinie w sprawie woderów [0] 22.12 15:44
  Simms Guide Boot Vibram [5] 20.12 05:52
  Sinning na pstrągi [15] 20.12 01:54
  Pływadełko Taimen Float Tube FX vs Taimen Float Tube SL [4] 19.12 21:04
  Daiwa Amorphus Osprey 4/5 vs. Dragon HM62 dry fly4-5 [0] 19.12 19:39
  Winston - czy jest dystrybutor w PL? [3] 19.12 13:05
  Odp: Winston - czy jest dystrybutor w PL? [0] 19.12 13:34
  Odp: Winston - czy jest dystrybutor w PL? [0] 19.12 13:54
  Odp: Winston - czy jest dystrybutor w PL? [0] 19.12 17:13
  Haki do much na głowacicę. [1] 18.12 21:07
  guideline alpha 6-7# 9' [0] 18.12 19:55
  rdzeń mono- pętelka [2] 16.12 13:34
  Kołowrotek Cortland Graphite 80 (LTD) [2] 15.12 21:43
  Odp: Kołowrotek Cortland Graphite 80 (LTD) [1] 15.12 22:25
  Odp: Kołowrotek Cortland Graphite 80 (LTD) [0] 15.12 23:11
  Co o tym sądzić? [4] 14.12 14:55
  Odp: Co o tym sądzić? [2] 14.12 15:27
  Odp: Co o tym sądzić? [1] 14.12 17:02
  Odp: Co o tym sądzić? [0] 15.12 09:07
  Odp: Co o tym sądzić? [0] 15.12 09:48
  Haki DOHIKU "802" a "HDS" [1] 14.12 12:01
  Odp: Haki DOHIKU [0] 14.12 21:40
  Danielsson Original opinie [2] 13.12 21:55
  Odp: Danielsson Original opinie [0] 14.12 10:37
  Odp: Danielsson Original opinie [0] 14.12 20:18
  Kołowrotek na tarpony [21] 11.12 17:12
  Kurtka Explorer [0] 11.12 16:11
  Sznur do połowu szczupaków. [5] 11.12 12:57



- zwinięty wątek, - rozwinięty wątek.

[następne 20 wątków] : : [poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop