f l y f i s h i n g . p l 2026.06.22
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Sznur i kołowrotek do wedki Thomas&Thomas horizon 8'6 #5. Autor: mart123. Czas 2026-06-16 08:43:57.

 
Temat
Nadawca
Data
  Sznur muchowy. [10] 20.02 12:10
  Odp: Sznur muchowy. [1] 20.02 12:32
  Odp: Sznur muchowy. [0] 20.02 12:46
  Odp: Sznur muchowy. [2] 20.02 14:26
  Odp: Sznur muchowy. [1] 20.02 17:21
  Odp: Sznur muchowy. [0] 20.02 19:17
  Odp: Sznur muchowy. [2] 20.02 15:34
  Odp: Sznur muchowy. [1] 21.02 16:51
  Odp: Sznur muchowy. [0] 23.02 19:27
  Odp: Sznur muchowy. [1] 20.02 17:15
  Odp: Sznur muchowy. [0] 05.03 11:04
  NOWE BLANKI !!! [9] 20.02 10:46
  Odp: NOWE BLANKI !!! [5] 20.02 13:50
  Odp: NOWE BLANKI !!! [4] 20.02 13:54
  Odp: NOWE BLANKI !!! [3] 20.02 13:58
  Odp: NOWE BLANKI !!! [2] 20.02 22:49
  Odp: NOWE BLANKI !!! [1] 20.02 23:13
  Odp: NOWE BLANKI !!! [0] 21.02 19:46
  Odp: NOWE BLANKI !!! [0] 20.02 23:18
  Odp: NOWE BLANKI !!! [1] 23.02 19:42
  Odp: NOWE BLANKI !!! [0] 24.02 11:03
  Vision Hopper Felt - opinie [2] 19.02 20:22
  Odp: Vision Hopper Felt - opinie [1] 23.02 01:41
  Odp: Vision Hopper Felt - opinie [0] 26.02 15:16
  Wędka 10' - prośba o radę [10] 19.02 05:29
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [5] 19.02 20:43
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [4] 19.02 21:21
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [3] 19.02 22:10
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [2] 20.02 07:20
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [1] 20.02 18:38
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [0] 20.02 21:43
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [2] 19.02 22:56
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [1] 20.02 07:22
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [0] 20.02 10:08
  Odp: Wędka 10' - prośba o radę [0] 23.02 12:26
  Neopreny dla CHŁOPA! [7] 18.02 21:13
  Odp: Neopreny dla CHŁOPA! [3] 18.02 21:24
  Odp: Neopreny dla CHŁOPA! [2] 18.02 21:32
  Odp: Neopreny dla CHŁOPA! [0] 18.02 21:36
  Odp: Neopreny dla CHŁOPA! [0] 19.02 08:02
  Odp: Neopreny dla CHŁOPA! [2] 20.02 23:23
  Odp: Neopreny dla CHŁOPA! [1] 20.02 23:30
  Odp: Neopreny dla CHŁOPA! [0] 20.02 23:52
  cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [16] 17.02 20:02
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [11] 18.02 10:46
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [0] 18.02 11:03
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [8] 18.02 18:45
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [7] 18.02 21:39
  Odp: catgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [6] 18.02 21:56
  Odp: catgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [3] 18.02 22:46
  Odp: catgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [1] 18.02 23:08
  Odp: catgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [0] 19.02 20:10
  Odp: catgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [0] 19.02 08:22
  Odp: catgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [0] 18.02 23:08
  Odp: catgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [0] 20.02 07:19
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [0] 18.02 21:18
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [1] 18.02 22:01
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [0] 18.02 22:38
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [1] 20.02 17:31
  Odp: cutgut gdzie najlepiej, najtaniej?? [0] 20.02 21:41
  GRANDIS czy STX opinie [1] 17.02 14:30
  Odp: GRANDIS czy STX opinie [0] 17.02 15:30
  PAN KAWALEC LUBLIN [0] 17.02 13:36
  Jaka ilość podkładu pod linki wf5 i wf6 na Vision Koma 5/6? [2] 15.02 19:56
  Odp: Jaka ilość podkładu pod linki wf5 i wf6 na Vision Koma 5/6? [1] 15.02 20:30
  Odp: Jaka ilość podkładu pod linki wf5 i wf6 na Vision Koma 5/6? [0] 15.02 20:42
  Tiemco Oracle [2] 14.02 15:48
  Odp: Tiemco Oracle [1] 15.02 14:21
  Odp: Tiemco Oracle [0] 15.02 15:51
  SHAKESPEARE 2531 [0] 11.02 22:36
  Biala Przemsza - zapraszamy !!! [0] 11.02 21:47
  różnica między kaseciakiem a....... [2] 11.02 21:41
  Odp: różnica między kaseciakiem a....... [1] 11.02 22:12
  Odp: różnica między kaseciakiem a....... [0] 11.02 22:27
  buty [0] 11.02 17:47
  Jakie spodnie oddychające? [23] 11.02 14:30
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [4] 11.02 16:22
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [1] 11.02 16:41
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [0] 11.02 16:43
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [1] 18.02 14:44
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [0] 18.02 18:41
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [0] 12.02 06:54
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [2] 12.02 09:51
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [1] 12.02 17:27
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [0] 12.02 22:59
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [1] 12.02 17:07
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [0] 12.02 17:24
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [9] 12.02 18:48
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [8] 12.02 22:03
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [7] 12.02 22:42
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [6] 12.02 23:04
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [5] 12.02 23:12
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [4] 12.02 23:24
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [3] 12.02 23:33
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [2] 12.02 23:37
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [1] 12.02 23:53
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [0] 13.02 17:57
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [1] 13.02 19:03
  Odp: Jakie spodnie oddychające? [0] 13.02 19:06
  Przeróbka Kongera WC [4] 11.02 08:35
  Odp: Przeróbka Kongera WC [3] 11.02 16:56
  Odp: Przeróbka Kongera WC - prośba do Michała Migasa [2] 12.02 09:23
  Odp: Przeróbka Kongera WC - prośba do Michała Migasa [1] 12.02 17:39
  Odp: Przeróbka Kongera WC - prośba do Michała Migasa [0] 13.02 08:42
  Loop Opti Peak 11' #4 [10] 10.02 21:09
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [2] 11.02 09:16
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [1] 11.02 09:36
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [0] 11.02 16:21
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [0] 11.02 12:14
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [0] 11.02 14:44
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [1] 11.02 16:35
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [0] 11.02 23:18
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [2] 12.02 21:33
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [1] 13.02 09:00
  Odp: Loop Opti Peak 11' #4 [0] 06.03 15:32
  Hardy Mach Trout [4] 10.02 20:35
  Taimen XV Titan Grey 3-6 opinie [3] 10.02 15:51
  Odp: Taimen XV Titan Grey 3-6 opinie [2] 10.02 19:26
  Odp: Taimen XV Titan Grey 3-6 opinie [1] 10.02 19:49
  Odp: Taimen XV Titan Grey 3-6 opinie [0] 10.02 20:05
  Kołowrotek kaseciak jaki :)? [13] 10.02 10:22
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [0] 10.02 12:19
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [5] 10.02 13:48
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [3] 10.02 14:44
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [2] 10.02 18:21
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [1] 10.02 19:25
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [0] 12.02 18:30
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [0] 11.02 16:33
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [0] 10.02 15:59
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [1] 10.02 19:19
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [0] 11.02 23:14
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [2] 12.02 21:37
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [1] 12.02 22:51
  Odp: Kołowrotek kaseciak jaki :)? [0] 14.02 19:59



- zwinięty wątek, - rozwinięty wątek.

[następne 20 wątków] : : [poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop